- Nowy

Krótki opis:
105cm
200cm
35cm
transport mebli GRATIS !!!
Masz pytania zadzwoń do nas tel. 787 435 707
Nasze meble PRODUKOWANE SĄ W POLSCE
Wysoka jakość produktów
Cenisz porządek i piękno? Witryna japandi J38 pozwoli Ci eksponować to, co najważniejsze, zachowując spójność wnętrza. Wykonany z naturalnego drewna mebel wyróżnia się łagodnie zaokrąglonymi krawędziami. Jego estetyka emanuje spokojem i elegancją. Przeszklone fronty nadają witrynie lekkości, a ukryte szuflady zwiększają praktyczność.
Witryna J38 to esencja filozofii Japandi – równowaga między pięknem a użytecznością. Nie znajdziesz tu zbędnych ozdób ani przesady. Każdy detal ma znaczenie – od naturalnego rysunku drewna po subtelnie zaokrąglone krawędzie. Możesz wybrać wariant z buku lub dębu, w wykończeniu olejowanym lub lakierowanym. Dzięki temu bez trudu wkomponujesz witrynę w aktualny wystrój Twojego wnętrza.
Mebel ten umożliwia estetyczne wyeksponowanie książek, ceramiki czy rodzinnych pamiątek. Przezroczyste tafle szkła na frontach nie dominują nad zawartością, a raczej podkreślają jej charakter. Dolna część kryje pojemne szuflady, które pomogą Ci ukryć mniej reprezentacyjne drobiazgi i utrzymać harmonię w domowej przestrzeni.
Zaokrąglone nóżki i krawędzie nadają meblowi wizualnej lekkości, a jednocześnie sprawiają, że jest bezpieczny w użytkowaniu. Bez względu na to, czy postawisz witryny japandi w salonie, jadalni czy gabinecie – zawsze wprowadzą do wnętrza spokój i równowagę.