Marki

Marki

Bez marki

Łóżko skandynawskieŁóżko skandynawskie to proste i wygodne wyposażenie do Twojej sypialni, które doskonale współgra z elementami aranżacji w stylu skandynawskim. W naszej produkcji wykorzystujemy lite drewno dębowe i bukowe, które odpowiada za solidną konstrukcję łóżek oraz ich ponadczasowy design. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz łóżko skandynawskie do Twojej sypialni.

Mamy 46 produktów w tej kategorii.

Wyświetlasz 1-24 of 46 produktów

Aktywne filtry

Łóżko w stylu skandynawskim do sypialni

Łóżka skandynawskie w naszej ofercie wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów, które w pierwszym etapie produkcji poddajemy szczegółowej kontroli jakości. Przy realizacji zamówienia wykorzystujemy lite drewno o wysokiej odporności na zarysowania, odkształcenia oraz uszkodzenia, co pozwala cieszyć się wyjątkowym designem łóżek skandynawskich przez wiele lat – tak samo, jak w dniu zakupu. Korzystamy z drewna bukowego oraz dębowego, które uznawane są za rodzaje drewna o największej twardości.

Łóżka skandynawskie – wygodne i stylowe

Sypialnia w stylu skandynawskim pozwala na komfortowy wypoczynek – jasne ściany wnętrza i naturalne dodatki sprawiają, że możesz odpocząć od obowiązków dnia codziennego. Klimat wnętrza doskonale podkreśla wyposażenie drewniane, dlatego w naszej ofercie znajdziesz propozycje drewnianych łóżek skandynawskich, które podkreślą wystrój Twojego pokoju.

Łóżka w stylu skandynawskim z litego drewna

Łóżko w stylu skandynawskim od producenta Wood and Home występuje w wielu konfiguracjach i rozmiarach. Wyposażenie do sypialni znajdą w naszym sklepie pary, małżeństwa oraz osoby, które szukają stylowego i wygodnego łóżka tylko dla siebie. Cechą charakterystyczną wszystkich wyrobów z tej kolekcji jest drewniana rama, które w zależności od modelu – przyjmuje różne kształty. Staramy się, aby w naszych łóżkach skandynawskich przeważała prosta forma, która jest charakterystyczna dla tego stylu i właśnie na niej opieramy projekty, które znajdziesz w sklepie.

Rozmiary łóżek skandynawskich znajdujące się w naszej ofercie to:

  • Łóżko skandynawskie 140x200cm
  • Łóżko skandynawskie 160x200cm
  • Łóżko skandynawskie 180x200cm
  • Łóżko skandynawskie 90x200cm

Łóżko drewniane skandynawskie

Łóżka skandynawskie powstają z litego drewna, co oznacza, że do produkcji wykorzystujemy drewno naturalne, pozyskane ze ściętych drzew. Dzięki temu nasze meble są w pełni ekologiczne, co stanowi atut w przypadku alergików lub małych dzieci. Na powierzchni drewnianych łóżek skandynawskich nie gromadzi się kurz, co wynika z ich właściwości antystatycznych.

Zamów łóżko pojedyncze w stylu skandynawskim

Każde łóżko skandynawskie produkujemy samodzielnie, a jako producent mebli możemy stworzyć wyposażenie na wymiar, które idealnie uzupełni przestrzeń w Twojej sypialni. Udostępniamy również możliwość wprowadzania modyfikacji w łóżkach skandynawskich dostępnych w naszej ofercie. Nasze wyroby wyróżnia wysoka jakość i precyzja wykonania – kontrolujemy każdy etap procesu produkcji – jesteśmy polską firmą stawiającą na meble z drewna, które przetrwają lata w nienaruszonym stanie.

Łóżka skandynawskie od producenta Wood and Home

Łóżko do sypialni w stylu skandynawskim cechuje prosty design i brak elementów dekoracyjnych. W naszej ofercie znajdziesz modele klasyczne o minimalistycznej konstrukcji, a także nowoczesne łóżka skandynawskie. Przykładem takiego modelu jest skandynawskie łóżko lewitujące, które posiada głęboko osadzone nóżki, co sprawia wrażenie, że unosi się w powietrzu.

Poznaj wszystkie nasze modele łóżek do sypialni w skandynawskim stylu, a jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać wymarzone łóżko do sypialni Twoich marzeń.