Marki

Marki

Bez marki

Wood and Home - z pasji do mebli

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej uwagi poświęcamy życiu w zgodzie z naturą. Dlatego warto powrócić do korzeni i również zadbać o ekologiczny wystrój najbliższego otoczenia, wypełniając nasze wnętrza designerskimi meblami wykonanymi wyłącznie z naturalnego drewna - ponadczasowego surowca, które od wieków zachwyca nie tylko swoim pięknem i ciepłem, lecz także wytrzymałością. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z sosną, olchą, brzozą, bukiem czy też dębem, drewno to materiał oferujący praktycznie nieskończone możliwości kreacji. 

Nasza oferta to meble z duszą, które wytwarzamy wkładając w to mnóstwo pasji i entuzjazmu doświadczonego zespołu, od lat z oddaniem specjalizującego się w profesjonalnej obróbce drewna. Naszym atutem jest dbałość nie tylko o każdy detal, lecz także o wysoką funkcjonalność naszych mebli, a przede wszystkim ich niepowtarzalny wygląd. Jak powszechnie wiadomo, zazwyczaj prostota jest szczytem wyrafinowania, dlatego w naszych projektach stawiamy na nowoczesny minimalizm, oryginalność i styl. Zamiast taśmowej, bezdusznej produkcji z użyciem wielkich maszyn, cenimy ręczną, w pełni rzemieślniczą pracę opartą na sprawdzonych metodach. Pozwala to na indywidualne dopracowanie poszczególnych egzemplarzy, dzięki czemu każdy z nich jest w pełni unikatowy. 

W przeciwieństwie do innych producentów mebli, którzy sprowadzają gotowe do produkcji surowce z zewnątrz, cały kompleksowy proces obróbki drewna ma miejsce w naszym zakładzie. Dysponujemy pełną manufakturą, w której odbywa się precyzyjny proces cięcia drewna, suszenia go w optymalnych do tego temperaturach oraz pieczołowitego strugania. Naszym głównym surowcem jest certyfikowane drewno ekologiczne sprowadzane wyłącznie z polskich lasów. Staranna selekcja odbywa się wyłącznie spośród gatunków najwyższej jakości, co przekłada się na odporność i trwałość końcowego produktu. W efekcie oferowane przez nas meble cechują się solidnością i z powodzeniem posłużą nie tylko przez kilka sezonów, zachowując perfekcyjny wygląd i właściwości. 

Producent mebli loftowych

Nasze meble loftowe 

Dbamy także o efektowne wykończenie - podczas montażu poszczególnych elementów wykorzystujemy hartowaną stal, z kolei do finałowego procesu impregnacji dobieramy wysokiej jakości ekologiczne lakiery, gwarantujące nie tylko stylowy wygląd oraz odpowiedni połysk, lecz także odpowiednie zabezpieczenie kondycji drewna przed utratą naturalnej barwy, przeróżnymi korozjami oraz uszkodzeniami. Wszystkie stosowane przez nas preparaty są w pełni bezpieczne dla zdrowia - dzięki ich wykorzystaniu minimalizujemy zarazem negatywny wpływ na środowisko. 

Pamiętajmy, że zakup mebli jest inwestycją na lata, dlatego przy tej okazji warto postawić na wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym stworzymy niepowtarzalne i niezwykle komfortowe wnętrze, które będzie cieszyć nas przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą różnorodną kolekcją - gwarantujemy, że nasza wyjątkowa kolekcja, stworzona w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem drewna pochodzącego prosto z polskich lasów, sprawdzi się w każdym domu, hotelu i biurze.