Skandynawski regał z 4 półkami i drzwiczkami SW28

2 850,00 zł
Brutto

Krótki opis:

Szerokość

105 cm

Wysokość

202 cm

Głębokość

45 cm

Rodzaj drewna
Quantity

help_outlineBezpłatna wycena

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zamów darmowy wzornik
 

tylko do 30.06.2024 - transport mebli GRATIS !!!

 

Masz pytania zadzwoń do nas tel. 787 435 707

 

Nasze meble PRODUKOWANE SĄ W POLSCE

 

Wysoka jakość produktów

Skandynawski regał z 4 półkami i drzwiczkami

Prosty regał z litego drewna na książki - posiada 4 otwarte przestrzenie na książki oraz zamytaną dolną półkę. Idealnie sprawdza się w saloni, sypialni czy też biurze. 

Najważniejsze cechy stylu skandynawskiego

Czyste i funkcjonalne meble z drewna

Głównym motywem skandynawskiego designu jest to, że linie są czyste i proste. Ta zasada dotyczy również mebli z drewna. Projekty mebli drewnianych w stylu skandynawskim są proste w formie i funkcjonalne, nie zawierają zbędnych ozdób i detali. Większość mebli drewnianych w stylu skandynawskim ma naturalne odcienie kolorów. Skandynawski design słynie z funkcjonalnych mebli. Najczęściej używanym materiałem w stylu skandynawskim jest lite drewno. Drewno można spotkać nie tylko na podłodze i meblach, ale niemal wszędzie, np. na akcesoriach, a nawet zabawkach. Zgodnie z prostą i jasną koncepcją projektową, gatunki drewna używane w skandynawskim stylu dekoracyjnym to zazwyczaj buk, jesion i sosna. Kolejnym z najnowszych trendów designerskich w stylu skandynawskim jest łączenie drewna i metali takich jak mosiądz i miedź. Na przykład metalowe detale na nogach mebli drewnianych lub elementach oświetleniowych, które dodają otoczeniu jasności.

Półki ozdobne

Skandynawski design charakteryzuje się innowacyjnym i funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni. W skandynawskim wzornictwie idea jednoczesnego przechowywania i wystroju jest bardzo ważna, ponieważ wszystko musi być funkcjonalne. Dlatego w salonie w stylu skandynawskim często spotyka się wielopoziomowe półki ścienne. Drewniane półki ścienne nie tylko oszczędzają miejsce, dodają również estetyki przestrzeni dzięki swojemu dekoracyjnemu wyglądowi.

Funkcjonalność i przestrzeń

Skandynawski styl dekoracji nawiązuje do praktyczności swoim zimnym i prostym wyglądem. Funkcjonalne meble z drewna i zastosowanie nielicznych dodatków to charakterystyczne cechy skandynawskiego stylu. Ważne jest poczucie pustki. Do wypełnienia luk nie stosuje się zbędnych akcesoriów. W krajach skandynawskich kulturowo szanuje się prostotę życia. Znajduje to również odzwierciedlenie w projektach wnętrz. Skandynawskie projekty mebli drewnianych, choć proste i funkcjonalne, często wyglądają jak dzieła sztuki.

Żywe kwiaty i zieleń

Żywe kwiaty i zielone rośliny są często używane, aby dodać życia i koloru przestrzeniom w stylu skandynawskim. Ludzie w krajach skandynawskich znani są z miłości do przyrody. W tym regionie ulice są często wypełnione kwiaciarniami sprzedającymi kolorowe, żywe kwiaty. Dlatego skandynawska dekoracja zawiera wiele elementów natury. Kwiaty, gałęzie i zieleń ozdabiają domy jako dodatki.

Kontrast

Wysokie kontrasty to kolejny znak rozpoznawczy skandynawskiego stylu dekoratorskiego. Użycie czarnych detali w całkowicie białej przestrzeni tworzy dramatyczną i uderzającą atmosferę. Czarny jest zwykle używany w ograniczonych ilościach w ramach i obrazach, drewnianych meblach, kominkach skandynawskich i tekstyliach domowych.

Mieszane tekstury

W prostym, ale ciepłym skandynawskim stylu, zamiast wprowadzać chaos mnóstwem elementów dekoracyjnych, ciepło wnoszą do otoczenia tekstylia. Dodatki takie jak wełna i moher są koniecznością w skandynawskich domach w zimnym klimacie. W pomieszczeniach inspirowanych stylem skandynawskim wykorzystywane są głównie do estetycznego i wizualnego ciepła. Takie dodatki idealnie nadają się do stworzenia przytulnej atmosfery, która ogrzewa skandynawskiego ducha, zwłaszcza zimą.

SW28
100 Przedmioty

Dodatkowe informacje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Skandynawski regał z 4 półkami i drzwiczkami SW28

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej kategorii