jaką szafkę nocną wybrać do swojej sypialni

JAKĄ SZAFKĘ NOCNĄ WYBRAĆ DO SWOJEJ SYPIALNI?

Sypialnia to miejsce, w którym wypoczywamy i mamy szansę się zrelaksować po długich i często ciężkich dniach spędzonych w pracy lub szkole. Sypialnia najczęściej kojarzy nam się z miejscem komfortowym, estetycznym i schludnym, sam człowiek – przeciętnie spędza 1/3 swojego życia śpiąc – dlaczego więc nie zadbać o te aspekty w miejscu w którym spędzamy tak dużo czasu?

Sypialnia oprócz eleganckiego i wygodnego łóżka, pojemnej i stylowej szafy oraz komody, powinna zawierać szafkę nocną – która pozwoli nam przechowywać potrzebne rzeczy na wyciągnięcie ręki, takie jak: codzienną biżuterię ciekawą książkę czy lampkę nocną.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRA SZAFKA NOCNA?

Dobra szafka nocna powinna być skonstruowana z wytrzymałego materiału – odpornego na różnego rodzaju obicia i otarcia – jednocześnie pozwalając na utrzymanie większego ciężaru przedmiotów w niej się znajdujących.

Kolejną cechą dobrej szafki nocnej jest jej pojemność. Szafka nocna powinna posiadać przestrzenny blat – pozwalający przechowywać na nim większe obszerne przedmioty takie jak książka, telefon, oraz łatwo dostępne źródło światła w postaci lampki nocnej. Szafka nocna powinna również zawierać pojemne szuflady – pozwalające przechowywać w nich rzeczy podręczne takie jak biżuterię, leki, kremy czy inne potrzebne drobiazgi.

JAKĄ WYSOKOŚĆ POWINNA MIEĆ SZAFKA NOCNA?

Na rynku możemy znaleźć szafki nocne o różnych rozmiarach, jednak jak wybrać tą odpowiednią? Odpowiedź jest prosta, dobra wysokość szafki nocnej to taka, która jest na wysokości materaca twojego łóżka bądź lekko wyższa. Dzięki temu pozwoli to na łatwy dostęp do rzeczy na niej się znajdujących – leżąc wygodnie na łóżku.

GDZIE POWINNA ZNAJDOWAĆ SIĘ SZAFKA NOCNA?

Z założenia szafka nocna – powinna znajdować się obok, bądź nieopodal miejsca spoczynku – pozwalając na swobodny dostęp do drobiazgów na niej się znajdujących. Nie jest to jednak żadnym wyznacznikiem, ponieważ w ostateczności to ty wybierasz, gdzie będzie się ona znajdywała. Umieść szafkę nocną w wygodnym dla siebie miejscu, gdzie będzie mogła spełniać zamierzoną przez ciebie funkcję.

JAKI STYL SZAFKI NOCNEJ WYBRAĆ DO SWOJEJ SYPIALNI?

Skoro sypialnia powinna cechować się komfortem, estetyką i schludnością – idealnym stylem mebli do sypialni, spełniającym wszystkie te kategorie są zdecydowanie meble loftowe. W naszym sklepie Wood and Home znajdziesz wysokiej jakości szafki nocne loftowe – wykonane z wysoko wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących trwałość, oraz styl – zapewniający wysoki komfort i estetykę.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *